Loading...

YEKON - Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi iş birliği toplantısı gerçekleştirildi

Blog Post 1

YEKON - Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi iş birliği toplantısı gerçekleştirildi

YEKON olarak, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2021 yılı Yaratıcı Endüstriler Mali Destek Programı kapsamında desteklediği İstanbul Yaratıcı Endüstriler Merkezi projemiz kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi dekanı Prof. Dr. Kemal Suher ve dekan yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tuna Tetik ile 05.04.2023 tarihinde işbirliği toplantısı gerçekleştirdik

YEKON olarak, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2021 yılı Yaratıcı Endüstriler Mali Destek Programı kapsamında desteklediği İstanbul Yaratıcı Endüstriler Merkezi projemiz kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi dekanı Prof. Dr. Kemal Suher ve dekan yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Tuna Tetik ile 05.04.2023 tarihinde iş birliği toplantısı gerçekleştirdik.

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen İstanbul Yaratıcı Endüstriler Merkezi (İstanbul Creative Industries Hub) Projesi kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk YEKON’a aittir.